Cookie Consent by TermsFeed Hotel w Plan de Corones. Wakacje w Hotelu Heinz, Riscone, Górna Adyga

Hotel Heinz - 3-gwiazdkowy hotel w Plan de Corones w dolinie Val Pusteria

Wakacje w Plan de Corones, w naszym hotelu, położonym przy samej trasie narciarskiej.

Nasz hotel to firma rodzinna. Mieści się w Riscone, bezpośrednio przy trasie narciarskiej Plan de Corones, dlatego też jest idealnym miejscem, dla tych, którzy marzą o feriach zimowych w dolinie Val Pusteria.

Żaden inny hotel w Plan de Corones nie może poszczycić się równie atrakcyjnym położeniem. Zalety tego miejsca możecie poczuć wszystkimi zmysłami: wystarczy przypiąć narty i oddać się zabawie bez granic na 100 km tras w kompresorium narciarskim w Plan de Corones.

Z kolei latem alpejski raj, bo jak inaczej nazwać Górną Adygę, czeka na wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku. Wachlarz atrakcji oferowanych przez Górną Adygę jest tak szeroki, że wybór może wręcz stać się nie lada problemem! Labirynt szlaków przecinających lasy i łąki w dolinie Val Pusteria, trasy wspinaczkowe w Dolomitach i marszruty po ścieżkach na poziomie 3000 m w dolinach Tures i Aurina. Także fani rowerów górskich i downhill nie rozczarują się ofertą doliny Val Pusteria, ponieważ nie brak tutaj leśnych traktów i ścieżek rowerowych.

Z kolei relaks w najczystszej postaci czeka na gości rajskiego SPA Cron4 wyposażonego w kryte kąpielisko z różnymi basenami, długą zjeżdżalnią i strefą saun. W ten oto sposób można jednocześnie bawić się i zażywać relaksu.

Kuchnia przy naszym hotelu podbije Państwa serca i dopieści podniebienia bogatym śniadaniem w formie szwedzkiego stołu, obfitującego w typowe produkty Górnej Adygi. Z naszych komfortowych pokoi roztacza się urzekający widok na Plan de Corones lub na całą dolinę.

Zapraszamy do nas, gdzie spotkacie się z serdeczną gościną, typową dla naszych stron. Osobisty kontakt z naszymi gośćmi to aspekt, do którego przykładamy szczególną wagę, dlatego czekamy, by powitać was gorąco w naszych progach.

Rodzina Wolf

Interesujące propozycje w okresie zimowym

  • Rozrywka na nartach, bezpośrednio w Plan de Corones
  • Après-Ski Tenne
  • Wycieczki na rakietach śnieżnych, narty biegowe, łyżwy.
  • Jarmark bożonarodzeniowy w Brunico
  • SPA Cron4 w Riscone

Interesujące propozycje w okresie letnim

  • Rajskie wycieczki w góry tuż za progiem hotelu
  • Bezpłatny bus i pociąg po całej Górnej Adydze
  • 10 km tras dla miłośników downhill i freeride
  • Słońce, alpejskie krajobrazy i centra odnowy biologicznej
  • Messner Mountain Museum Corones

Back to top